Keresés

Részletes keresés

Wixer Creative Commons License 2003-05-19 10:38:54 17507
Te egyik se vagy, hanem a csapat.

Nem nem nem, nincs értelme fenntartani egy amatőr röplabdacsapatot 10 fillérért. Sok az... Apád kéthavi fizetéséből el lehet tartani a csapatot egy idényre szinte.

Annyira naiv gondolkodás az hogy egy filléres csapat (a többihez képest!) megszüntetése a többieken érdemben segítene. Megölsz egy sportágat, aztán nézel magad elé hogy mitől fogynak el.
Következő mi lenne Mancs, a férif kézi? Ahogy azt egyszer már javasoltad....

Mancs_d Creative Commons License 2003-05-19 00:22:00 17505
ja, a röplabdáról van szó
A hozzászólás:
Mancs_d Creative Commons License 2003-05-19 00:21:04 17504
Ns -ből:

"Az új idényben amatőr lesz a férfi Extraliga"

"a hat, hivatásos bajnokságban szereplő férficsapat közül mindössze három vállalná továbbra is a profizmus feltételeit, egy pedig vagylagos választ adott. Ezek után felvetődött, hogy legyen nyolccsapatos és (akárcsak a hölgyeknél) amatőr a pontvadászat, amit később el is fogadott az elnökség. Vagyis mindössze két évet élt a férfi hivatásos Extraliga."

Mi vajon melyik vagyunk? És van e értelme fenntartani ha ennyire nincs pénz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!