Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szopránszabó Creative Commons License 2003-05-17 23:26:45 144
"Tudod igazából a szívével lát az ember."

Egy fallosznak szive? Amivel lát? Te egy anatómiai talány lehetsz. Ostoba pedig a kedves nőrokonságod.

Előzmény:
phallus impudicus Creative Commons License 2003-05-17 10:14:10 128
Félreértettél, nem vádolom, joga volt hozzá. Nekem viszont jogom van levenni azt a szivárványszemüveget, amellyel eddig Egérkét néztem. Most már nem csak az olimpiai bajnokot, hanem az ostoba nőt is látom. Nem tehetek róla. Tudod igazából a szívével lát az ember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!