Keresés

Részletes keresés

Koen_brader Creative Commons License 2003-05-19 05:39:46 285
De, fenymerore gondoltam.
A hozzászólás:
Bandi-T Creative Commons License 2003-05-17 22:59:01 284
Ööö, nem TTL fénymérőre gondolsz, és főleg analóg (filmes) kamerákra?
Előzmény:
Koen_brader Creative Commons License 2003-05-17 19:03:38 283
Azert kerdeztem, mert a linearis polar nem jo a TTL fenyszurovel rendelkezo kamerakon. En nem ismerem a Praktikat, tehat ne tudom hogy annak CP vagy LP kell

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!