|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tanyád
2003-05-17 16:01:49
|
135
|
>Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban.>>
& minden lepukkant; élőhalott hernyás a liberális oldal elkötelezettje; mi?:-D
|
|
Előzmény:
 |
Alpári Gnác
2003-05-17 15:34:42
|
133
|
Tudtam.
Akkor viszont elég lenne a véleményét a lábtempó ügyében mérvadónak tartani.
Jelenleg úgy tudom, nem úszik, bár az anyu mondta, hogy induljon szenyor-versenyeken, úgyhogy, gondolom a karrier rövidesen újra indul.
Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|