Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-17 16:01:49 135
>Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban.>>

& minden lepukkant; élőhalott hernyás a liberális oldal elkötelezettje; mi?:-D

Előzmény:
Alpári Gnác Creative Commons License 2003-05-17 15:34:42 133
Tudtam.

Akkor viszont elég lenne a véleményét a lábtempó ügyében mérvadónak tartani.
Jelenleg úgy tudom, nem úszik, bár az anyu mondta, hogy induljon szenyor-versenyeken, úgyhogy, gondolom a karrier rövidesen újra indul.

Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!