|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tanyád
2003-05-17 15:46:54
|
134
|
Láttad pölö Havas v. Verebes v. Hernádi "müvelcségi" beégését a Vágóban?:-D
(azt mégis tovább osztyák az észt. Nem évente 1x-2x mint Egérke; hanem úgy hetente a komcsik mellett)
Nos Szalacsit én is csípom; de 1 full alkoholistát ne hozz már ide hogy Egérkét +alázd.
Tanyád |
|
Előzmény:
 |
Alpári Gnác
2003-05-17 15:34:42
|
133
|
Tudtam.
Akkor viszont elég lenne a véleményét a lábtempó ügyében mérvadónak tartani.
Jelenleg úgy tudom, nem úszik, bár az anyu mondta, hogy induljon szenyor-versenyeken, úgyhogy, gondolom a karrier rövidesen újra indul.
Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|