Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-17 15:46:54 134
Láttad pölö Havas v. Verebes v. Hernádi "müvelcségi" beégését a Vágóban?:-D
(azt mégis tovább osztyák az észt. Nem évente 1x-2x mint Egérke; hanem úgy hetente a komcsik mellett)

Nos Szalacsit én is csípom; de 1 full alkoholistát ne hozz már ide hogy Egérkét +alázd.

Tanyád

Előzmény:
Alpári Gnác Creative Commons License 2003-05-17 15:34:42 133
Tudtam.

Akkor viszont elég lenne a véleményét a lábtempó ügyében mérvadónak tartani.
Jelenleg úgy tudom, nem úszik, bár az anyu mondta, hogy induljon szenyor-versenyeken, úgyhogy, gondolom a karrier rövidesen újra indul.

Melesleg kíváncsian várom például Szalacsi véleményét politikai kérdésekről. Hátha ő is a polgári oldal elkötelezettje, és akkor őt is jól meg lehetne védeni hasonló topic-okban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!