Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-17 14:28:00 131
>Már nem tudom szeretni, már nem az enyém, nem a miénk.>>

Hát ne szeresd.
(szerintem; egész jól +van nélküled)
Ahhoz képest persze hogy nem szereted; elég sok beírást pazarolsz rá.:-D

Előzmény:
phallus impudicus Creative Commons License 2003-05-17 09:55:18 126
Ő tökéletes analógiája a kokárdának. Egy nemzeti szimbólum volt, amit az FMPP lenyúlt. Már nem tudom szeretni, már nem az enyém, nem a miénk. A kokárdát sem tűztem ki az idén, nekem már az is szaglik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!