|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
8ker
2003-05-16 20:07:44
|
116
|
| Csak történeti hátteret tudok adni, magyarázatot nem. A sorozat eredetileg nem a Telesportnak készült, még fideszék adtak rá pénzt. A készítők között egyetlen telesportos ember sincs, a legfőbb szerkesztője Ruza József, az úszószövetség főtitkára. Dobozban álltak ezek az anyagok, fideszék már nagy ívben tettek rá... Hogy mégis beemelték a Telesportba, annak szerintem szegény Knézy Jenő hirtelen jött, nagy betegsége az oka. Nélküle a tekintélyes TS-műsoridőt átmenetileg nem tudják érdemi anyagokkal kitölteni. |
|
Előzmény:
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-16 17:46:18
|
105
|
gratulálok, szép és megható volt amit írtál, a végén kicsit hiányoltam a szentté avatásukat... :))
Minden szép és jó, csak azt mondd meg, hogy ezt miért egy telesportban kell nézni? Maga a beszélgetés megért volna egy külön műsort, ami nem a sportrovat, hanem valami más, ami direkt erre van. Pláne, ha egy sorozatot csinálnak ebből...
Nekem se eperjes se egérke nem fáj, nem akarom betiltani, nem akarom elhalgattatni, nem akarom gúnyolni, nem akarom bántani őket. De nem akarom egy sportműsorban nézni a beszélgetésüket, sokkal inkább egy más műsorban.
off
ha megengedsz egy megjegyzést:
"őszinte hitű Fidesz-rajongók " mondatod nagyon elgondolkodtatott. Rajongója általában egy művésznek, sportembernek, zenekarnak van. Egy politikai pártért rajongani... még a lelkesedni szó is erős lenne egy kicsit és azt sem pártért, hanem a politikai irányért kéne... szerintem.
a neveltetést meg nem okos dolog felhoznod sztem, különösen a jobboldallal kapcsolatban. Sajnos a nagyon szépen és "polgárian" nevelt emberkék szoktak állat módjára viselkedni közerületen ami számomra megmagyarázhatatlan időnként.
bocs az offért
ON |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|