Keresés

Részletes keresés

8ker Creative Commons License 2003-05-16 19:59:26 115
A Haylott-kérdés engem is módfelett izgat. Áruld el, Tanyai elvtárs, mondd a szemünkbe kemény és kérlelhetetlen proletár őszinteséggel, mi volt a te korábbi nicked?
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003-05-16 17:59:20 109
te se jártál sok tanyán :))
A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-16 17:58:13 108
>mi volt az előző nicked? :)>>

A tanyán se beszélnek így. Ez volt az előző nickem.OK?:-D

Előzmény:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003-05-16 17:48:52 106
mi volt az előző nicked? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!