Keresés

Részletes keresés

tanyád Creative Commons License 2003-05-16 17:58:13 108
>mi volt az előző nicked? :)>>

A tanyán se beszélnek így. Ez volt az előző nickem.OK?:-D

A hozzászólás:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003-05-16 17:48:52 106
mi volt az előző nicked? :)
Előzmény:
tanyád Creative Commons License 2003-05-16 17:44:58 104
& akkó mi van?
(demokráciában ez normális.)
De; gyámkoggyá má a komcsi bulikon deflorált közéletik felett is)
1x

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!