Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F707 Creative Commons License 2003-05-16 17:46:02 9
Bár nem ismerem az igényeidet, de igazából szerintem egyik sem!

Tájkápekhez nincs nagylátószög, és a felbontásuk is kevés.
Értelemszerűen telés képekhez sem megfelelőek.

Talán makrózáshoz használhatod őket a legnagyobb sikerrel. Abban a Sony nagyon jó! Bár gondolom az oly is. A forgatható optika, ill a billenős lcd jól jöhet.

Persze szvsz.

Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-05-15 12:56:36 -
Hi! Természertfotohoz szeretnék digi gépet venni, és a fenti két típus tetszett a legjobban. Szerintetek melyiket válasszam? Tükörreflex v. Zeiss? Sajnos a sony ellen szól a nagylátoszog hiánya. ??? Köszi! Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!