Keresés

Részletes keresés

8ker Creative Commons License 2003-05-16 17:19:06 101
Ez legalább egyenes, szűzpolgárleáűnyi tisztaságú kérdés.
Éppoly tiszta a válaszom: nem.
A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-16 17:08:00 98
Ez hülye?
Előzmény:
8ker Creative Commons License 2003-05-16 17:00:17 95
Komám, egyszer írjál már le valamit egyenes magyarsággal, ahelyett hogy folyton rejtélyeskedve sunnyognál!... Vagy szégyelled a véleményedet, el akarod dugni, kódolni szeretnéd?
A teremburáját!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!