|
|
|
|
 |
tanyád
2003-05-16 17:08:00
|
98
|
| Ez hülye? |
|
A hozzászólás:
 |
8ker
2003-05-16 17:00:17
|
95
|
Komám, egyszer írjál már le valamit egyenes magyarsággal, ahelyett hogy folyton rejtélyeskedve sunnyognál!... Vagy szégyelled a véleményedet, el akarod dugni, kódolni szeretnéd?
A teremburáját! |
|
Előzmény:
 |
tanyád
2003-05-16 16:54:14
|
93
|
Érdekes; hogy ezeket itt, pölö Kovács Attila Fidesz fóbiája nem zavarta.
(gy.k. minden sportműsorban arról dumált Gyárfásnak & 4 évig nyomatta. 1 topicot se nyitottak)
Kovácsnak van eddig 0 aranyérme; a komcsikhoz bejáró, zűr üzeleti vonalon sötöbö)
Ya az más, mi?:-<<<
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|