Keresés

Részletes keresés

8ker Creative Commons License 2003-05-16 17:00:17 95
Komám, egyszer írjál már le valamit egyenes magyarsággal, ahelyett hogy folyton rejtélyeskedve sunnyognál!... Vagy szégyelled a véleményedet, el akarod dugni, kódolni szeretnéd?
A teremburáját!
A hozzászólás:
tanyád Creative Commons License 2003-05-16 16:54:14 93
Érdekes; hogy ezeket itt, pölö Kovács Attila Fidesz fóbiája nem zavarta.
(gy.k. minden sportműsorban arról dumált Gyárfásnak & 4 évig nyomatta. 1 topicot se nyitottak)
Kovácsnak van eddig 0 aranyérme; a komcsikhoz bejáró, zűr üzeleti vonalon sötöbö)

Ya az más, mi?:-<<<

Előzmény:
tompykaa Creative Commons License 2003-05-16 16:26:39 87
A kínaiakra vonatkozó megjegyzés nem Egerszegi, hanem Eperjes szájából hangzott el. Egér egyetlen általa legyőzőtt vagy őt legyőző sportolóról nem mondott negatív véleményt.
Mivel a hozzászólás első része Egér képességeit "firtatja", így a második mondat félreérthető, éppen ezért ez így nagyon sportszerűtlen kijelentés kedves phallus impudicus!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!