|
|
|
|
 |
8ker
2003-05-16 16:40:12
|
90
|
| A Vasas-futballisták egykori párttitkára, Mészöly Kálmán most lépett be a Szövetségbe. De az ő, fantasztikus futballtudásból eredő nagysága sem kopik ezáltal. Még be is csapott néhány embert, akik úgy gondolták, hogy a szoci választási győzelmet követően mégis visszatér a régiek közé. Nem tette, és ezzel az én szememben legalábbis tovább nőtt. |
|
A hozzászólás:
 |
Tony
2003-05-16 16:35:48
|
89
|
| Nem értem mit kell ezen a témán problémázni ? Ismerek nem egy....sőt sok elkötelezett vót kommunista most titkos elvtárs sportolót !!! Egerszeginek ....úgy néz ki....igencsak kiváló ,egészséges követésreméltó életet él. Sajna.... mostanság nem ez a divat !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|