|
|
|
|
 |
8ker
2003-05-16 16:15:13
|
86
|
Le is másolhatta kézzel az előre odaadott levelet, tehát ez nem érv, a magyarázat pedig Krisztinához képest túl csavaros, érzésem szerint ebben már benne lehet a politika. De még egyszer hangsúlyozom: ha oda húz, hát oda húz, ez a magánügye. És ez meg az én véleményem, noha érzelmileg némiképpen megértem a csalódottakat is, akik úgy érezték, Egérke megtagadta őket, mert a középre képzelt helyéhez képest ellépett egy irányba.
De beszéljünk inkább arról, hogy Egérke csodálatos teremtés, változatlanul kedves és kedvesen naiv figura, a világ egyik legnagyobb sportembere volt és lesz még akkor is, amikor a mostani legifjabb olvátrs is régesrég örök nyugalomra tér. |
|
 |
phallus impudicus
2003-05-16 16:01:27
|
83
|
Vagy egyszerúen képtelen egy szövegszerkesztő használatát alapszinten megtanulni.
A kínai válogatottat úgy anblokk lekokszosozni sem volt túl sportszerű. |
|
A hozzászólás:
 |
tanyád
2003-05-16 15:41:03
|
82
|
>Azt mondta, hogy azért írta kézzel a Kossuth téri levelét, hogy az ellenfél ne tagadhassa le. Ez rosszindulatú prejudikálás.>>
Semmi rosszindulat nincs ebben.
(megismerte a módszereiteket)
Mentek szépen a dumák; hogy Pokorni irta a levelet sötöbö.
Én+ pölö a Gálvölgyi v. Verebes pol.nézetire nem vagyok kiváncsi; az nem zavar hogy a komcsiknál bejárók? |
|
Előzmény:
 |
phallus impudicus
2003-05-15 13:55:09
|
31
|
| Nos, azért a műsorban ennél többről volt szó. Egerszeginek volt egy sanda megjegyzése is. Azt mondta, hogy azért írta kézzel a Kossuth téri levelét, hogy az ellenfél ne tagadhassa le. Ez rosszindulatú prejudikálás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|