|
|
|
|
 |
Koen_brader
2003-05-17 19:03:38
|
283
|
| Azert kerdeztem, mert a linearis polar nem jo a TTL fenyszurovel rendelkezo kamerakon. En nem ismerem a Praktikat, tehat ne tudom hogy annak CP vagy LP kell |
|
A hozzászólás:
 |
kukonya
2003-05-16 12:53:59
|
282
|
| Mire is? Fényképezésre. (bocs :-) Egyébként Prakticára. Mindkettő szűrő gépvásárlás során ráadásként jutott a birtokomba. Nekem elég 1 db, és a jobbat szeretném megtartani. (egyszer használtam 2-t egymáson nappali félperces felvételhez. király. de nem hiszem, hogy túl gyakran fogok ilyet) |
|
Előzmény:
 |
Koen_brader
2003-05-16 03:49:19
|
281
|
| Mire szandekozod hasznalni a linear polart? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|