Keresés

Részletes keresés

Koen_brader Creative Commons License 2003-05-17 19:03:38 283
Azert kerdeztem, mert a linearis polar nem jo a TTL fenyszurovel rendelkezo kamerakon. En nem ismerem a Praktikat, tehat ne tudom hogy annak CP vagy LP kell
A hozzászólás:
kukonya Creative Commons License 2003-05-16 12:53:59 282
Mire is? Fényképezésre. (bocs :-) Egyébként Prakticára. Mindkettő szűrő gépvásárlás során ráadásként jutott a birtokomba. Nekem elég 1 db, és a jobbat szeretném megtartani. (egyszer használtam 2-t egymáson nappali félperces felvételhez. király. de nem hiszem, hogy túl gyakran fogok ilyet)
Előzmény:
Koen_brader Creative Commons License 2003-05-16 03:49:19 281
Mire szandekozod hasznalni a linear polart?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!