|
|
|
|
 |
8ker
2003-05-16 14:32:57
|
79
|
| Ezer százalékig nem vagyok biztos benne, de úgy emlékszem, hogy Polyák Imre. De hogy ő sem kapta azt, akit kért, az száz százalék. Polyákkal Sinkó László készítette a beszélgetést, aki Hegedűs Csabával is, és aki - nem mellesleg - a sógora is Hegedűsnek. |
|
A hozzászólás:
 |
AronSatie
2003-05-16 12:11:44
|
75
|
Ki kerte Lukacsot (ha mar egyszer te emlitetted)?
Es kivel kellett megelegednie?
|
|
Előzmény:
 |
8ker
2003-05-16 11:48:38
|
73
|
Az több topikban is kiderülhetett, hogy elég közel állok a sporthoz, a sportolókhoz. A sorozat "tisztaságáról" - javaslom - ne nyissunk vitát. Még egyszer hangsúlyozom: kellemesnek tartottam az Egerszegi, Eperjes-diskurzust, nem volt benne semmi kivetnivaló, hiszen miért is ne lehetne kulturáltan megvitatni akár a politikai hovatartozást is?
De a sorozat még Fidesz-közeli támogatással készült, és az egyik nagy bajnokunk hiába kérte beszélgetőpartnernek Lukács Sándort, azt technikai okokra hivatkozva "nem tudták megoldani". A valódi ok viszont az volt (ezt a stáb egyik tagjától tudom), hogy Lukács - mint SZDSZ-es - ebben a sorozatban nem volt szalonképes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|