|
|
|
|
 |
tompykaa
2003-05-16 13:53:52
|
78
|
Ha megnéznéd a 40. hozzászólásomat, talán kiderülne, hogy én ezzel tisztában vagyok! :))
Ami viszont számos hozzászóló (többek között a topiknyitó) problémája is volt, hogy sportműsorként kezdte nézni a beszélgetést, de kiderült, hogy a műsor nem egy hagyományos értelemben vett "Telesport" produkció. Ha igy közelítjük a dolgot, akkor szvsz az Egerszegi-Eperjes beszélgetés pártszimpátiától függetlenül élvezhető volt. Ennyi...
|
|
 |
8ker
2003-05-16 11:48:38
|
73
|
Az több topikban is kiderülhetett, hogy elég közel állok a sporthoz, a sportolókhoz. A sorozat "tisztaságáról" - javaslom - ne nyissunk vitát. Még egyszer hangsúlyozom: kellemesnek tartottam az Egerszegi, Eperjes-diskurzust, nem volt benne semmi kivetnivaló, hiszen miért is ne lehetne kulturáltan megvitatni akár a politikai hovatartozást is?
De a sorozat még Fidesz-közeli támogatással készült, és az egyik nagy bajnokunk hiába kérte beszélgetőpartnernek Lukács Sándort, azt technikai okokra hivatkozva "nem tudták megoldani". A valódi ok viszont az volt (ezt a stáb egyik tagjától tudom), hogy Lukács - mint SZDSZ-es - ebben a sorozatban nem volt szalonképes. |
|
A hozzászólás:
 |
AronSatie
2003-05-16 11:37:42
|
71
|
Ha megnezned az egesz sorozatot, talan kiderulne, hogy ez az "otlet" benne, hogy az interjualany altal valasztott szinesz csinalja az interjut.
Eperjest Egerszegi valasztotta. Szive joga. Az otlet is olyan, amilyen, ezert a sorozat keszitojet lehet dicserni (l. stablista a vegen). |
|
Előzmény:
 |
tompykaa
2003-05-16 10:23:13
|
69
|
Az Egérrel készült beszélgetés is érdekes volt. A kérdés csupán, hogy a műsor milyen szándékkal készült?
Sportműsorként kifogásolható benne néhány elem, de egy kötetlen beszélgetésként felfogva a dolgot, átfogó és szimpatikus képet festett egy világklasszis sportolónőnk egykori sikereiről és jelenlegi életéről, mindennapjairól. Egér egyáltalán nem egy IQ hiányos személyiség benyomását keltette, mint ahogy többen szeretnék őt beállítani. Tény, hogy Eperjes "sportriporterként" nem volt tökéletes választás, - a beszélgetést néha a sporttól nagyon távoli témák irányába terelte -, de a műsor talán pont ettől vált érdekessé. A politika pedig azért került szóba, mert Egér a közelmúltban, - mint ezen topik folyamán többször is - méltatlan támadások kereszttüzébe került a Kossuth téri események miatt. Aki ezért csupán egy fél ország Egérkéjének nevezi őt, elvitatva sikereinek az egész Magyarországhoz kötődő voltát, az csak és kizárólag önmagát minősíti.
"A dolgokat nem olyannak látjuk, amilyenek ők maguk, hanem olyannak, amilyenek mi vagyunk."
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|