|
|
|
|
 |
borkay
2003-05-16 11:47:44
|
72
|
Senki nem akar itt másodrendű állampolgárrá defradálni. Az viszont igaz, hogy mondjuk Egerszegi sikereihez képest mi csak másodlagosak lehetünk. Azért, mert nem mindenki baloldali érzelmeket táplál, azért a jobboldali érzelmek sem másodrangúak.
Lassan a kimagasló eredményeket elérő sportolóink
is senkikké vállnak? Mert nem dicsőitik a szocialista eszméket? Én még nem hallottam jobboldalitól, hogy lebecsmérlően nyilatkozott volna kimagasló eredményeket elért, de baloldali érzelmű sportolókról. A másik oldalról viszont sorolhatok neveket. |
|
A hozzászólás:
 |
8ker
2003-05-16 09:39:09
|
67
|
| Az Egerszegi, Eperjes is kellemes volt. Nekem az nem baj, ha emberek az enyémhez képest más véleményt vallanak, csak ne fröcsögve vallják, és ne akarjanak másodrendű állampolgárrá, idegenné, hazaárulóvá degradálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|