Keresés

Részletes keresés

borkay Creative Commons License 2003-05-16 11:47:44 72
Senki nem akar itt másodrendű állampolgárrá defradálni. Az viszont igaz, hogy mondjuk Egerszegi sikereihez képest mi csak másodlagosak lehetünk. Azért, mert nem mindenki baloldali érzelmeket táplál, azért a jobboldali érzelmek sem másodrangúak.
Lassan a kimagasló eredményeket elérő sportolóink
is senkikké vállnak? Mert nem dicsőitik a szocialista eszméket? Én még nem hallottam jobboldalitól, hogy lebecsmérlően nyilatkozott volna kimagasló eredményeket elért, de baloldali érzelmű sportolókról. A másik oldalról viszont sorolhatok neveket.
A hozzászólás:
8ker Creative Commons License 2003-05-16 09:39:09 67
Az Egerszegi, Eperjes is kellemes volt. Nekem az nem baj, ha emberek az enyémhez képest más véleményt vallanak, csak ne fröcsögve vallják, és ne akarjanak másodrendű állampolgárrá, idegenné, hazaárulóvá degradálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!