Keresés

Részletes keresés

kukonya Creative Commons License 2003-05-16 12:53:59 282
Mire is? Fényképezésre. (bocs :-) Egyébként Prakticára. Mindkettő szűrő gépvásárlás során ráadásként jutott a birtokomba. Nekem elég 1 db, és a jobbat szeretném megtartani. (egyszer használtam 2-t egymáson nappali félperces felvételhez. király. de nem hiszem, hogy túl gyakran fogok ilyet)
A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2003-05-16 03:49:19 281
Mire szandekozod hasznalni a linear polart?
Előzmény:
kukonya Creative Commons License 2003-05-14 14:34:52 279
Lineáris polárszűrők esetében a HAMA és a SOLIGOR kb. egy kategória?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!