Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rostiron Creative Commons License 2003-05-15 23:41:16 2
Mit tudtok a Baupontról, mint beruházóról? Az egyik munkatársam tőlük vet lakást.

Előzmény:
olajbanyasz Creative Commons License 2003-05-03 15:32:07 0
Néhány dologra tudok válaszolni...

-Human Bau: Jó beruházó, kiváló minőség, Veritas=0
-290-350.000/m2
-Bel-Zugló (Herminamező)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!