Keresés

Részletes keresés

phallus impudicus Creative Commons License 2003-05-15 21:40:25 59
A bélszél.
A hozzászólás:
AronSatie Creative Commons License 2003-05-15 20:37:32 58
Te jo eg! Hogy-hogy nem mint maganember sportolta ki az aranyakat? Mas is uszott a vizben mogotte, aki tolta elore?
Előzmény:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003-05-15 14:01:12 34
mint magánember semmi köze, de Egérke nem mint magánember osztotta az eszet a politikáról a Telesportban! Egy sportműsorban ez a téma kb annyira korrekt, mint egy "független" főpolgármester jelölt...

Egérke nem mint magánember sportolta ki az aranyakat, mindenki büszke is volt. De ha kiáll és osztja az eszet (amihez temészetesen joga van) akkor ne csodálkozzon, hogy van akinek nem teccik ahogy/amit csinál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!