|
|
|
|
 |
rraabbiiddaa
2003-05-16 17:54:06
|
107
|
Szerinted elötte ki fizette a olimpiát?
Akkor is volt adó, csak nem ez volt a neve. |
|
A hozzászólás:
 |
wendriner úr
2003-05-15 14:40:37
|
46
|
| 1988. jan 1-tol van SZJA. azon a nyaron mar nyert Szoulban. |
|
Előzmény:
 |
123lacus123
2003-05-15 14:32:48
|
45
|
Ez igy igaz hogy inkább egy cirkuszba ment volna nem egy politikai nagyülésre.
Tudnilik a balloldali érzelmü emberek millioi adták oda adoforintjaikat, hogy ö tudjon sportolni és tanulni és utazni az Olimpiára.
Inkább maradt volna meg annak, aminek az emberek emlékezetébe volt belevésödve.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|