Keresés

Részletes keresés

rraabbiiddaa Creative Commons License 2003-05-16 17:54:06 107
Szerinted elötte ki fizette a olimpiát?
Akkor is volt adó, csak nem ez volt a neve.
A hozzászólás:
wendriner úr Creative Commons License 2003-05-15 14:40:37 46
1988. jan 1-tol van SZJA. azon a nyaron mar nyert Szoulban.
Előzmény:
123lacus123 Creative Commons License 2003-05-15 14:32:48 45
Ez igy igaz hogy inkább egy cirkuszba ment volna nem egy politikai nagyülésre.
Tudnilik a balloldali érzelmü emberek millioi adták oda adoforintjaikat, hogy ö tudjon sportolni és tanulni és utazni az Olimpiára.
Inkább maradt volna meg annak, aminek az emberek emlékezetébe volt belevésödve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!