Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MuzX Creative Commons License 2003-05-15 14:34:29 8
Külön is adsz el belőle?
A TCON-17, meg a WCON-08 érdekelne, ha ki lehetne próbálni pár kép erejéig a Sony-n...
Előzmény:
h e c t o r Creative Commons License 2003-05-15 14:18:17 7
Hi !
Ha E-20 -ról van kérdésed akár mail-ben is.
Egyébként eladósorba kerül erősen megkimélt állapotú fénképezőgépem rengeteg tartozékkal, alkuképes árral (E20, FL40, TCON-17,WCon-08, MCON-35, HOYA CloseUp (-ok), BHLD-1, RMCB-01, 2000mAh akku (8*4 db) külső zselés akku, hálózati táp, ésigytovább ...
Bocs' a hirdetésért, de lehethogy Neked érdekes ... no me gnekem is :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!