|
|
|
|
 |
tüzes fal
2003-05-15 16:05:43
|
52
|
| Én a ballib "művészekkel" vagyok így, mint pl hetihetesék, a padödöt nem említem mert azok nem művészek. |
|
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-15 14:08:40
|
38
|
elmagyaráznád pontosan, hogy miért járatódott le?
nem lózungokkal, hanem saját szavaiddal, hogy neked már miért nem Egérke ő?
kösz |
|
A hozzászólás:
 |
123lacus123
2003-05-15 14:06:00
|
36
|
Amiota belenyult szerencsétlen kézel a politikába az ország nagyrészénél elvesztette a népszerü és megbecsültést. Nálam mind ember is lejáratodott ugyan ugy mind a függetlenségét felajánló sportember.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|