|
|
|
|
 |
AronSatie
2003-05-15 20:37:32
|
58
|
Te jo eg! Hogy-hogy nem mint maganember sportolta ki az aranyakat? Mas is uszott a vizben mogotte, aki tolta elore?
|
|
A hozzászólás:
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-15 14:01:12
|
34
|
mint magánember semmi köze, de Egérke nem mint magánember osztotta az eszet a politikáról a Telesportban! Egy sportműsorban ez a téma kb annyira korrekt, mint egy "független" főpolgármester jelölt...
Egérke nem mint magánember sportolta ki az aranyakat, mindenki büszke is volt. De ha kiáll és osztja az eszet (amihez temészetesen joga van) akkor ne csodálkozzon, hogy van akinek nem teccik ahogy/amit csinál. |
|
Előzmény:
 |
tüzes fal
2003-05-15 13:49:31
|
30
|
Hát ha akarsz legyél rá büszke, ha nem akarsz ne legyél.
Mi a fax közöd van hozzá, hogy ő mint magánamber balos vagy jobbos szimpatizáns? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|