|
|
|
|
 |
Skorpió
2003-05-15 15:05:27
|
48
|
Egerszegit sosem tartottam egy IQ-harcosnak"
Ebből a "sosem"-ből különösen releváns lenne az, amit 2002. április 15. előtt írásban rögzítettél... :-DDDD
Egerszegit sem április 13. előtt, (Kossuth tér), sem az olimpiai elött, sem az alatt, sem az utan nem tartottam egy eszlenynek. Ezt evekkel ezelött meg is irtam valamelyik topicban. (Jonehany ev.) Kaptam is a pofikamra emiatt.
Mellesleg mas, gyerekkorban kizsigereztt zseni sportolokrol is ez a velmenyem. (Pl. Temesvari A, a Polgar-lanyok stb.) |
|
A hozzászólás:
 |
F. C. King Bastard
2003-05-15 14:01:06
|
33
|
Egerszegit sosem tartottam egy IQ-harcosnak"
Ebből a "sosem"-ből különösen releváns lenne az, amit 2002. április 15. előtt írásban rögzítettél... :-DDDD
Pontosabban április 13. előtt. (Kossuth tér) |
|
Előzmény:
 |
F. C. King Bastard
2003-05-15 10:11:18
|
17
|
"Egerszegit sosem tartottam egy IQ-harcosnak"
Ebből a "sosem"-ből különösen releváns lenne az, amit 2002. április 15. előtt írásban rögzítettél... :-DDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|