|
|
|
|
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-15 14:01:12
|
34
|
mint magánember semmi köze, de Egérke nem mint magánember osztotta az eszet a politikáról a Telesportban! Egy sportműsorban ez a téma kb annyira korrekt, mint egy "független" főpolgármester jelölt...
Egérke nem mint magánember sportolta ki az aranyakat, mindenki büszke is volt. De ha kiáll és osztja az eszet (amihez temészetesen joga van) akkor ne csodálkozzon, hogy van akinek nem teccik ahogy/amit csinál. |
|
 |
Czibók Kálmán
2003-05-15 13:57:52
|
32
|
na ez az,
pont ezen gondolkodom.
Szuverén ember oda áll és azt mond amit akar.
Pont.
Ez vitán felül áll. |
|
 |
phallus impudicus
2003-05-15 13:55:09
|
31
|
| Nos, azért a műsorban ennél többről volt szó. Egerszeginek volt egy sanda megjegyzése is. Azt mondta, hogy azért írta kézzel a Kossuth téri levelét, hogy az ellenfél ne tagadhassa le. Ez rosszindulatú prejudikálás. |
|
A hozzászólás:
 |
tüzes fal
2003-05-15 13:49:31
|
30
|
Hát ha akarsz legyél rá büszke, ha nem akarsz ne legyél.
Mi a fax közöd van hozzá, hogy ő mint magánamber balos vagy jobbos szimpatizáns? |
|
Előzmény:
 |
orkánviktor
2003-05-15 00:09:44
|
-
|
Az eszem megáll, most megy az MTV-n a Telesport, és amolyan levezetésképp gondoltam megnézem, mert az ígéretes "Minden idők legeredményesebb sportolói - Egerszegi Krisztina" cím felkeltette az érdeklődésemet, hiszen ki ne szeretné E.K.-t, gondoltam felídézik a régen látott győzelmeket stb...
Erre miről szól a műsor fele? Eperjes K. szintén kíváló művész kérdezgeti szerencsétlen Egerszegit, hogy milyen az igazi jobboldali mutogatva közben OVI Kossuth téri beszédét.
Félreértés ne essék, nagyon kedvelem Egerszegit, meg Eperjest is, mint művészt, de
MI KÖZE ENNEK A SPORTHOZ??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|