Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2003-05-15 13:49:19 4
én a kettő közül a Sony-t választanám, és vennék hozzá mondjuk egy 0,5-ös vagy 0,66-os nagylátót...
ami a Sony előnye szerintem az a forgatható obi, és éjjel jobban használható rendszer baglyok és denevérek fotózásakor:-) ami viszont a hátránya: memorystick és spec. akku.
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-05-15 13:23:55 2
Tehát akkor melyik? És miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!