|
|
|
|
 |
Mallory
2003-05-15 13:59:50
|
39
|
"Amugy kisfiam 15 eve nem jartam lakotelepen. Ott csak a hozzad hasonlo arcos fiucskak majerkednek."
buszjegy, ez már az egyszerűségnek olyan szintje, amikor nem vesztegetem az időmet eszmecserére... Részemről befejeztem veled a "beszélgetést". |
|
 |
Dévér
2003-05-15 13:54:20
|
38
|
Ez olyan, minthogy a villamoson leütsz 6 embert, nehogy véletlen kizsebeljen valaki. :)
hurrá.
És a kóbor kutyák nagyon elenyésző része vad.
Igaz, hogy megoldást kell találni, a kóborkutya-megoldásra, de a gyilkosság, az semmiképpen nem megoldás. |
|
 |
Biovadász
2003-05-15 13:50:41
|
37
|
Éppen ezért nem említettem megoldásként a sintért, hanem az állatvédőket. Mint ahogy mindenki más aki a blöki mellett szólalt fel.
Mindegy, nem is kell hogy elolvasd. :)
Amúgy "kisfiam" a majdnemharapós kutya sem mondta, hogy te lakótelepi lennél.
Olvasd csak el figyelmesen a legeslegőlső hozzászólást, abból kiderült hogy lakótelepen történt az eset.
Fiúcska korom óta pedig már sok víz lefolyt a Dunán, és akkoriban még nem létezett olyan szó, hogy "májerkedés" :)
Valamint kertesházban lakom, de nem számít. Ha nem a jellemábrázolás a szakmád fórumos hozzászólások alapján, akkor nem érdekes, hogy ennyire mellélőttél. :) |
|
A hozzászólás:
 |
buszjegy
2003-05-15 13:39:37
|
34
|
Nem megoldas? A sinter nem viszi mert fel attol hogy nehany tokfej allatvedo feljelenti. En inkabb agyoncsapok 2-3 kutyat minthogy egynek eszebe jusson a gyereknek menni a jatszoteren.
Ha meg annyira erdekel a kutyak sorsa akkor kezdheted kitakaritani az aluljarokat a kutyaktol - sok szerencset hozza.
Amugy kisfiam 15 eve nem jartam lakotelepen. Ott csak a hozzad hasonlo arcos fiucskak majerkednek. |
|
Előzmény:
 |
Biovadász
2003-05-15 13:20:53
|
33
|
Nem a gyerek helyett védik a kutyát.
Csak fel lett hívva a figyelem arra, hogy ilyen esetekben nem csak az a megoldás, ha a kutyát szurokba és tollba forgatva felakasztják és kukába dobják vagy ilyesmi.
Nem annak a blökinek a bűne, hogy kóbor lett. Nem hiszem hogy halálbüntetést érdemelne azért, mert fellökött egy gyereket.
De itt úgy tünik, hogy a lakótelep szerint az egyetlen megoldás, ha vasvillával és cséphadaróval vonulnak a démoni véresszájó vadálat ellen, ami _majdnem_ megharapott valakit.
Amúgy a korábban említett kérdés nem is olyan furcsa annak akinek pár éven át legalább volt kutyája. Hogy lehet majdnem harapni?
Ha az a blöki morcos, akkor nem lökdösődik, hanem odakap. Gyorsabban, mint ahogy tenni lehet ellene.
A "majdnem harapást" csak olyan action rajzfilmbe tudom beleképzelni, amikor a kutya kitátott szájjal úszik a levegőben és a hős oldalról vetődve löki félre az utolsó pillanatban.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|