Keresés

Részletes keresés

muttter Creative Commons License 2003-05-15 22:20:47 60
Nem vagy tájékozott sport-vonalon !Más témákban próbálj szerencsét.
A hozzászólás:
Daedaluss Creative Commons License 2003-05-15 13:38:24 25
"senki nem tudja überelni EK eredményeit" ...

Miben mérjük az eredményt? Érmekben? Akkor számtalan magyar sportoló überelte EK-át.

Előzmény:
muttter Creative Commons License 2003-05-15 08:19:33 15
Egy EK-nak joga van arra az oldalra állni és oda szövegelni ahová csak akar. Ő már megtette a magáét a hazáért és a nemzetért, senki nem tudja überelni eredményeit. Tehát hagyjátok őt békén, próbáljon mindenki a maga területén hasonlót, aztán a duma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!