|
|
|
|
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-15 13:41:10
|
27
|
| hát... nem hinném, hogy irigység... H.kovi mellé meg sorakozzon fel a gömbvillám :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Don Palesz
2003-05-15 13:34:45
|
23
|
| Csak irigykednek, hogy nem H Kovács mellett sorakozott fel. |
|
Előzmény:
 |
muttter
2003-05-15 08:19:33
|
15
|
| Egy EK-nak joga van arra az oldalra állni és oda szövegelni ahová csak akar. Ő már megtette a magáét a hazáért és a nemzetért, senki nem tudja überelni eredményeit. Tehát hagyjátok őt békén, próbáljon mindenki a maga területén hasonlót, aztán a duma. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|