Keresés

Részletes keresés

Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003-05-15 13:41:10 27
hát... nem hinném, hogy irigység... H.kovi mellé meg sorakozzon fel a gömbvillám :))
A hozzászólás:
Don Palesz Creative Commons License 2003-05-15 13:34:45 23
Csak irigykednek, hogy nem H Kovács mellett sorakozott fel.
Előzmény:
muttter Creative Commons License 2003-05-15 08:19:33 15
Egy EK-nak joga van arra az oldalra állni és oda szövegelni ahová csak akar. Ő már megtette a magáét a hazáért és a nemzetért, senki nem tudja überelni eredményeit. Tehát hagyjátok őt békén, próbáljon mindenki a maga területén hasonlót, aztán a duma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!