Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
_Pompi_ Creative Commons License 2003-05-15 13:10:21 0
Sajnos a sony ellen szól a nagylátoszog hiánya

Hát a 35mm se mondható nagylátószögnek szvsz. Ehhez képest a Sony 38mm-je szerintem nem az a tulajdonság ami a gép ellen kellene, hogy szóljon az E20 javára...

Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-05-15 12:56:36 -
Hi! Természertfotohoz szeretnék digi gépet venni, és a fenti két típus tetszett a legjobban. Szerintetek melyiket válasszam? Tükörreflex v. Zeiss? Sajnos a sony ellen szól a nagylátoszog hiánya. ??? Köszi! Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!