|
|
|
|
 |
Pókerarc
2003-05-15 13:44:29
|
28
|
| Tényleg azt mondta, h orgazmusa volt??? |
|
 |
Hayloft Ezekiel
2003-05-15 13:16:02
|
21
|
" egyelore annyit latni, hogy felelosen gondolkodni probalo edesanya a maganeleteben"
inkább úgy fogalmaznék, hogy egy édesanya akinek a sportolói múltjával (népszerűségével) egy politikai irány próbál (vissza)élni. Ő meg belement, hogy miért azt csak ő tudja. De ha benne van, akkor tessék elviselni a nyilvánossággal járó kritikát is. Ez természetesen - legalábbis az én szememben - semmit sem csökkent a sporteredményein, amire magyarként büszke vagyok. Mindenki a saját döntése alapján áll ki egy ország elé, mint sportoló VAGY mint politikai tényező.
az egy másik kérdés, hogy a telesportban mit keres eperjes és a politika? Nincs lehetőség külön műsort csinálni erre? Augusztusban meg az esti mese helyett Illés úr fogja faggatni Dávid Ibolykát? :) |
|
A hozzászólás:
 |
wendriner úr
2003-05-15 13:07:16
|
20
|
| a Telesportnak Vitray a foszerkesztoje, valami miatt engedte a musort. Egerszegi ertek, orokke a marad, barmit csinal a jovojeben. egyelore annyit latni, hogy felelosen gondolkodni probalo edesanya a maganeleteben. annak orulok, hogy a szemermetlen szomorcsogot senki sem kuldte el az anyjaba az orgazmusozasa utan. elobb-utobb erdeklodes hianyaban elhal a szelsoseg. mindket oldalon. |
|
Előzmény:
 |
orkánviktor
2003-05-15 12:53:52
|
19
|
| Sztem azért nem releváns a példád, mert a Telesport keretein belül nem illdomos politizálni, én sportműsorra számítva ültem le a TV elé. És már az is legalábbis fura, hogy Eperjes volt a riporter. Friderikuszt meg szintén tehetséges embernek tartom, ezt már többször bizonyította azzal együtt, hogy ez a műsora valóban nem nyerte el a tetszésemet, mert nem való neki a politikai műsor. De ezzel együtt igyekszem az embereket eredményein keresztül és nem politikai hovatartozás miatt megítélni. Hogy neked tetszőt is említsek Jusztot pl. én sem kedvelem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|