|
|
|
|
 |
F. C. King Bastard
2003-05-15 10:11:18
|
17
|
"Egerszegit sosem tartottam egy IQ-harcosnak"
Ebből a "sosem"-ből különösen releváns lenne az, amit 2002. április 15. előtt írásban rögzítettél... :-DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Skorpió
2003-05-15 09:18:42
|
16
|
Egerszegit sosem tartottam egy IQ-harcosnak. Mondja mar meg neki valaki, hogy a politizalas nem neki valo. Mondjuk a ferje.
Arrol nem is beszelek, hogy az aranyermeket egyeni sportban szerezte, igy a dicsöseg kizarolag az öve es nem az orszage. Ma - amikor a sportolok ugy valtogatjak az allampolgarsagukat, mint mas a fehernemüt - a vilag az egyeni gyözelmekhez nem tarsitja az orszagot.
(Mellesleg mitöl magyar dicsöseg az, ha pl. egy Ukrajnabol magyarositott sportolo nemet edzövel az USA-ban keszül fel az Olimpiara ?)
Egyebkent a vilagban valoszinuleg nagyon kevesen tudjak, hogy Egerszegi magyar. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|