|
|
|
|
 |
DRT
2003-05-16 18:37:05
|
113
|
A napi főzőcskében mondjuk mit szólnál egy Kovács László kedvenc ételeit elkészítő Juszt Lászlóhoz, háttérben a legutóbbi MSZP kongresszus képeivel?
Ez ugyanaz volt. |
|
 |
Daedaluss
2003-05-15 13:38:24
|
25
|
"senki nem tudja überelni EK eredményeit" ...
Miben mérjük az eredményt? Érmekben? Akkor számtalan magyar sportoló überelte EK-át. |
|
 |
Don Palesz
2003-05-15 13:34:45
|
23
|
| Csak irigykednek, hogy nem H Kovács mellett sorakozott fel. |
|
A hozzászólás:
 |
muttter
2003-05-15 08:19:33
|
15
|
| Egy EK-nak joga van arra az oldalra állni és oda szövegelni ahová csak akar. Ő már megtette a magáét a hazáért és a nemzetért, senki nem tudja überelni eredményeit. Tehát hagyjátok őt békén, próbáljon mindenki a maga területén hasonlót, aztán a duma. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|