|
|
|
|
 |
elemes
2003-05-15 08:14:07
|
14
|
Hát tudod ez az amiért oly sokan viszolyognak a mai jooboldalinak nevezett politikától
mindenesetre kepet alkothattal arrol, mit erez egy jobbos, amikor friderikusz kerdezgeti a kormanyparti politikusokat :-) |
|
 |
Hy
2003-05-15 03:57:19
|
12
|
:o)
Nabammög, most mellé nyútá!
(Legalább 4-5 hozzászólásom olvasd el, azután gyere a bunkóval, ha még mindig...)
:o) |
|
A hozzászólás:
 |
orkánviktor
2003-05-15 03:41:06
|
11
|
Hát tudod ez az amiért oly sokan viszolyognak a mai jooboldalinak nevezett politikától...
Mi az, hogy a tiétek?
Miért akartok ti bármit is kisajátítani?
Pont ez a bajom, ezért vetettem fel a témát!
Miért kell mindenkiről aszerint ítélkezni és szeretni/nem szeretni, hogy milyenek a politikai érzelmei?
Mikor te pl. az Illés együttest hallgatod, akkor csak a Szörényi Levente által írt/énekelt számokat szereted, amit Bródy "követett el" az meg nem tetszik?
Nem vagy komplett!
És, hogy jön ide, hogy ki hazudik?
Nézz már ki a fejedből egy kicsit, a politikusok közül ki az aki az igazmondásra törekszik, és nem arra, hogy szavazókat szerezzen?
Vagy szerinted minden amit Orbán mond az kőbe van vésve, és amit Megyó abból egy szó sem igaz?
De még egyszer: hogy jön ez ide??? |
|
Előzmény:
 |
Hy
2003-05-15 03:08:31
|
9
|
Még nem jöttél rá?
Hát az is a Mienk!
A ballib csak hazudik! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|