Keresés

Részletes keresés

orkánviktor Creative Commons License 2003-05-15 03:41:06 11
Hát tudod ez az amiért oly sokan viszolyognak a mai jooboldalinak nevezett politikától...
Mi az, hogy a tiétek?
Miért akartok ti bármit is kisajátítani?
Pont ez a bajom, ezért vetettem fel a témát!
Miért kell mindenkiről aszerint ítélkezni és szeretni/nem szeretni, hogy milyenek a politikai érzelmei?
Mikor te pl. az Illés együttest hallgatod, akkor csak a Szörényi Levente által írt/énekelt számokat szereted, amit Bródy "követett el" az meg nem tetszik?
Nem vagy komplett!
És, hogy jön ide, hogy ki hazudik?
Nézz már ki a fejedből egy kicsit, a politikusok közül ki az aki az igazmondásra törekszik, és nem arra, hogy szavazókat szerezzen?
Vagy szerinted minden amit Orbán mond az kőbe van vésve, és amit Megyó abból egy szó sem igaz?
De még egyszer: hogy jön ez ide???
A hozzászólás:
Hy Creative Commons License 2003-05-15 03:08:31 9
Még nem jöttél rá?
Hát az is a Mienk!
A ballib csak hazudik!
Előzmény:
orkánviktor Creative Commons License 2003-05-15 00:09:44 -
Az eszem megáll, most megy az MTV-n a Telesport, és amolyan levezetésképp gondoltam megnézem, mert az ígéretes "Minden idők legeredményesebb sportolói - Egerszegi Krisztina" cím felkeltette az érdeklődésemet, hiszen ki ne szeretné E.K.-t, gondoltam felídézik a régen látott győzelmeket stb...
Erre miről szól a műsor fele? Eperjes K. szintén kíváló művész kérdezgeti szerencsétlen Egerszegit, hogy milyen az igazi jobboldali mutogatva közben OVI Kossuth téri beszédét.

Félreértés ne essék, nagyon kedvelem Egerszegit, meg Eperjest is, mint művészt, de

MI KÖZE ENNEK A SPORTHOZ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!