|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
phallus impudicus
2003-05-15 00:38:23
|
2
|
Furcsa beszélgetés éjjel az m1-en. Egerszegit faggatja Eperjes, Kiss László időnként mond egy-egy névelőt(minek van ott?).
Ketten beszélgetnek. Két ember, egy küldetéstudatos istenes próféta, egy 12 éves lány huszonéves testben, beszélgetnek egymás mellett. Eperjes kérdez, Egerszegi válaszol. Egyik sem érti a másikat, de azért mindkettő jól érzi egymást. Nem is kell több, egyszerre volt orgazmusuk a Kossuth téren, és ez elég (bár Eperjes testben ott sem volt). Hülye, kérdésnek álcázott válaszok, méghülyébb válasznak szánt közhelyek (jesszusrögpereputty stb.). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|