Keresés

Részletes keresés

Don Palesz Creative Commons License 2003-05-15 07:58:32 13
"kokárda, úgy EK is a magyar nemzeté és nem a jobboldalé"
Hagyjuk már ezt az ostoba dumát, mindkettő a magyar nemzeté, elég legyen már a demagóg szövegelésből. Amúgy nem láttam a műsort de szerintem is bunkóság volt felhozni a Kossúth téri dolgot.
volante Creative Commons License 2003-05-15 00:39:48 3
"Sajnálom Ôt, hogy egy ilyen gusztustalan valamibe belerángatták."

Baloldali vagy liberális érték a máskéntgondolkodók gusztustalannak bélyegzése?

A hozzászólás:
rraabbiiddaa Creative Commons License 2003-05-15 00:28:20 1
Tudod, az a baj, hogy ahogy a kokárda, úgy EK is a magyar nemzeté és nem a jobboldalé, csak erre szegény EK még nem jött rá. Én nem tartom azt a lányt valami szellemi csúcspontnak, Ô meg sajna ezt folyamatosan be is bizonyítja. Sajnálom Ôt, hogy egy ilyen gusztustalan valamibe belerángatták. A nemtúl eszes egyszerû lány kontójára írom és nem foglalkozom vele. Ugyanolyan büszke vagyok rá, mint egyéb jobbos honfitársaim. Nem szabad/na ennek így mennie. De hát ez van.:(
A kokárdának meg még esélye sincs, hogy kifogással éljen a bánásmód ellen.:(
Előzmény:
orkánviktor Creative Commons License 2003-05-15 00:09:44 -
Az eszem megáll, most megy az MTV-n a Telesport, és amolyan levezetésképp gondoltam megnézem, mert az ígéretes "Minden idők legeredményesebb sportolói - Egerszegi Krisztina" cím felkeltette az érdeklődésemet, hiszen ki ne szeretné E.K.-t, gondoltam felídézik a régen látott győzelmeket stb...
Erre miről szól a műsor fele? Eperjes K. szintén kíváló művész kérdezgeti szerencsétlen Egerszegit, hogy milyen az igazi jobboldali mutogatva közben OVI Kossuth téri beszédét.

Félreértés ne essék, nagyon kedvelem Egerszegit, meg Eperjest is, mint művészt, de

MI KÖZE ENNEK A SPORTHOZ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!