|
|
|
|
 |
balatonpart
2003-05-16 18:04:45
|
110
|
Miközben Egerszegi Krisztina az olimpiákon elért kitűnő eredményeivel sokat tett szép hazánkért, addig az ilyen sunyi és aljas hozzászólók, mint te, pont arról tesznek tanúbizonyságot, hogy sokat kell még azért tenni, hogy normálisan gondolkodó és viselkedő emberekké nevelődjenek egyesek.
Az pedig. hogy valaki az egyik politikai oldalon érzi fontosnak magát, hozzátartozik a demokráciához és a szabad vélemény kifejtéséhez.
Hogy ez pont egy sportműsor keretében jelentkezik, annak az az oka, hogy Egerszegi sportoló.
|
|
 |
tüzes fal
2003-05-15 13:49:31
|
30
|
Hát ha akarsz legyél rá büszke, ha nem akarsz ne legyél.
Mi a fax közöd van hozzá, hogy ő mint magánamber balos vagy jobbos szimpatizáns? |
|
 |
Hy
2003-05-15 03:08:31
|
9
|
Még nem jöttél rá?
Hát az is a Mienk!
A ballib csak hazudik! |
|
 |
rraabbiiddaa
2003-05-15 00:28:20
|
1
|
Tudod, az a baj, hogy ahogy a kokárda, úgy EK is a magyar nemzeté és nem a jobboldalé, csak erre szegény EK még nem jött rá. Én nem tartom azt a lányt valami szellemi csúcspontnak, Ô meg sajna ezt folyamatosan be is bizonyítja. Sajnálom Ôt, hogy egy ilyen gusztustalan valamibe belerángatták. A nemtúl eszes egyszerû lány kontójára írom és nem foglalkozom vele. Ugyanolyan büszke vagyok rá, mint egyéb jobbos honfitársaim. Nem szabad/na ennek így mennie. De hát ez van.:(
A kokárdának meg még esélye sincs, hogy kifogással éljen a bánásmód ellen.:( |
|
 |
Turulmadár
2003-05-15 00:27:13
|
0
|
Semmi.
Nem egy jól sikerült beszélgetés. :( |
|
A hozzászólás:
 |
orkánviktor
2003-05-15 00:09:44
|
-
|
Az eszem megáll, most megy az MTV-n a Telesport, és amolyan levezetésképp gondoltam megnézem, mert az ígéretes "Minden idők legeredményesebb sportolói - Egerszegi Krisztina" cím felkeltette az érdeklődésemet, hiszen ki ne szeretné E.K.-t, gondoltam felídézik a régen látott győzelmeket stb...
Erre miről szól a műsor fele? Eperjes K. szintén kíváló művész kérdezgeti szerencsétlen Egerszegit, hogy milyen az igazi jobboldali mutogatva közben OVI Kossuth téri beszédét.
Félreértés ne essék, nagyon kedvelem Egerszegit, meg Eperjest is, mint művészt, de
MI KÖZE ENNEK A SPORTHOZ??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|