Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-05-11 14:37:22 17
Igen, én írtam rosszul.. nem ebben a harcban, hanem (többek közt) az ilyen harcok miatt .. rengeteg ember utálja az állatokat a szellemileg alultáplált állattartóknak köszönhetően.

Csak szerintem erre nem az lenne a megoldas, hogy a gazdak onkenyesen teszik, ami jolesik

Szerintem sem.

Valahogy ebben a harcban en nem annyira az allatok sorsat tartom a legnagyobb bajnak.

Én igen, minden harcban, mindig. Az emberek nem igazán érdekelnek. Ettől függetlenül tiszteletben tartom őket, viszont az ilyen jellegű problémák legnagyobb hátrányának akkor is az emberek állatokhoz való egyre negatívabb hozzáállását tartom. Tőlem megölhetik egymást a hülye bogaraik miatt, csak az állatokat hagyják ki, és békén. A szomszéd fűnyírója is hangos mégsem a fűnyírót kezdik utálni, és nem azt mondják, hogy baj van a fűnyírót tartó emberekkel, hanem, hogy köcsög a szomszéd és kész. nNem értem, hogy a kutyás viták esetében miért kell a kutyára kihegyezni a dolgot, az ember helyett. (természetesen nem rád gondolok, na meg egyébként is akinek nem inge...)

A hozzászólás:
Frigyes ur Creative Commons License 2003-05-11 14:17:13 16
Nalunk sehogy nem oldottak meg. Csak szerintem erre nem az lenne a megoldas, hogy a gazdak onkenyesen teszik, ami jolesik. A tarsadalom ilyen mentalitas mellett nem mukodokepes. Valahogy ebben a harcban en nem annyira az allatok sorsat tartom a legnagyobb bajnak. En meg egyikuket sem haraptam meg;)
Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-05-11 13:33:35 15
A mi kis városkánkban is igen viccesen oldották meg.. a kutyafuttató mentén húzódik elég hosszan a kerékpárút, ahol a bicikliseken kívül még rengeteg futó is van. Még jó, hogy a kutyáimat nem érdeklik a két keréken vagy két lábon száguldozó emberek, engem is legalább annyira idegesítene, hogy a futtatón nem tudom elengedni a kutyát, mint a futót ha csatlakozik hozzá egy roti :))

Szerintem ez a harc csak egy a több millió közül ami az emberek közt dúl, a baj, hogy ilyen esetekben legtöbbször a kutya issza meg a levét :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!