Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-05-11 09:32:45 13
Sehogy. Ahogy a rablót sem tudod rávenni, hogy ne kópéskodjon, ahogy hüjepistike méghülyébb anyukáját sem, hogy ne a kutyafuttatón sétálgasson hüjepistikével, ahogy hüjepistikét sem, hogy ne dobálja azt a macskát, ahogy a szomszédot sem, hogy ne bömböltesse az anyátok köztet, stb. Egy biztos, a kutya nem tehet semmiről. Ha mégis fájdalmat szeretnél okozni, a gazda legyen a célpont ne a kutya. A mai általános viszonyokat tekintve én a helyedben másfelé futnék, úgysem fognak szájkosarat tenni a kutyára. Ezek gyopárok.
A hozzászólás:
Frigyes ur Creative Commons License 2003-05-11 01:09:42 12
Udvozlet!

En a kedves kutyatulajdonosok velemenyere lennek kivancsi, hogy vajon mivel lehetne oket arra ravenni: kepesek legyenek egy porazt/szajkosarat tenni a kutyajukra??? Valoban ingerulten kerem erre oket, amikor kedves ebuk veszettul csaholva rohan felem, ezt elismerem. Rendszeresen jarok futni kornyekunk utcain, de allandoan nekemesnek, minap egyszerre 2 es az egyik mar a nadragomat harapdalta. Tettem 3 lepest hatra, erre megkaptam, hogy ne menekuljek, mert az ingerli... A kutyanak nem akarnek fajdalmat okozni, de idegesito, hogy ilyenek miatt mar felnem kell.
Nos?:)

Frigyes ur

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!