Keresés

Részletes keresés

funtasy Creative Commons License 2003-05-09 16:33:22 123
Részemről szívesen találkoznék Veletek :)
A hozzászólás:
coney Creative Commons License 2003-05-09 16:26:56 122
Én is kimegyek találkozni egy-két topicolóssal. Lehet, hogy összefutunk (bár ennek elég kicsi az esélye ekkora helyen, de hátha).
Előzmény:
funtasy Creative Commons License 2003-05-09 12:33:03 121
Szerintem én kimegyek, de kutyu nélkül. Amíg kölykök vannak, addig Maya sehová, a többi kuty meg Percz Mónié, a két "öreg" (6 évesek) már megnyertek mindent, amit lehetett, de lehet, hogy Dodit (ő Maya tesója) elhozza, majd megkérdem.
Ja, ezek a színek nem elfogadottak, de ezek közül a ricsik közül nem csak színre, de küllemre is "gyanús" nekem egy-kettő :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!