|
|
|
|
 |
funtasy
2003-05-09 12:33:03
|
121
|
Szerintem én kimegyek, de kutyu nélkül. Amíg kölykök vannak, addig Maya sehová, a többi kuty meg Percz Mónié, a két "öreg" (6 évesek) már megnyertek mindent, amit lehetett, de lehet, hogy Dodit (ő Maya tesója) elhozza, majd megkérdem.
Ja, ezek a színek nem elfogadottak, de ezek közül a ricsik közül nem csak színre, de küllemre is "gyanús" nekem egy-kettő :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
coney
2003-05-09 12:20:56
|
120
|
| Köszi! Ti jöttök a bp-i cacib-ra 17-én? Vagy nektek most csak a Maya meg a kicsik vannak? |
|
Előzmény:
 |
funtasy
2003-05-09 12:18:18
|
118
|
| Vörös, barna, mellkason, tappancson fehér foltok lehetnek. Angliában van egy új irányzat: homokszínű (majdnem fehér), nekem személy szerint tetszik, de nem elfogadott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|