Keresés

Részletes keresés

coney Creative Commons License 2003-05-09 12:20:56 120
Köszi! Ti jöttök a bp-i cacib-ra 17-én? Vagy nektek most csak a Maya meg a kicsik vannak?
A hozzászólás:
funtasy Creative Commons License 2003-05-09 12:18:18 118
Vörös, barna, mellkason, tappancson fehér foltok lehetnek. Angliában van egy új irányzat: homokszínű (majdnem fehér), nekem személy szerint tetszik, de nem elfogadott.
Előzmény:
coney Creative Commons License 2003-05-09 12:08:06 111

Elég érdekes, az biztos, de ha ezen a kiskori képen is ő van, akkor ő nem black-and tan hanem tricolor, nem?

Azt meg kell hagyni, tényleg ritka látvány. Nekem kicsit olyan hegyesnek tűnik a feje, mint az erdélyi kopóé, kicsit arra emlékeztet, ridge-gel a hátán.

Tényleg, milyen színek elfogadottak a ridgebacknél?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!