|
|
|
|
 |
Beuska
2003-05-09 12:14:56
|
115
|
Meg egyszer...
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
 |
coney
2003-05-09 12:14:24
|
114
|
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Talán inkább így. Nem a címsort kell, hanem jobb gomb, tul-ok: kimásol, beilleszt,kacsacsőr stb |
|
A hozzászólás:
 |
Beuska
2003-05-09 12:11:25
|
112
|
O itt Bell, aki szeret TV-t nezni.
Kedvence a Rex :)))
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2003-05-09 12:05:37
|
110
|
óóó anyám, és télleg ott a back a hátán. :O)))
hát ez meg hogy sikerülhetett?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|