|
|
|
|
 |
funtasy
2003-05-09 12:18:18
|
118
|
| Vörös, barna, mellkason, tappancson fehér foltok lehetnek. Angliában van egy új irányzat: homokszínű (majdnem fehér), nekem személy szerint tetszik, de nem elfogadott. |
|
A hozzászólás:
 |
coney
2003-05-09 12:08:06
|
111
|
Elég érdekes, az biztos, de ha ezen a kiskori képen is ő van, akkor ő nem black-and tan hanem tricolor, nem?
Azt meg kell hagyni, tényleg ritka látvány. Nekem kicsit olyan hegyesnek tűnik a feje, mint az erdélyi kopóé, kicsit arra emlékeztet, ridge-gel a hátán.
Tényleg, milyen színek elfogadottak a ridgebacknél?
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|