|
|
|
|
 |
funtasy
2003-05-09 12:12:59
|
113
|
Még én sem olvastam végig az oldalt, de biztos, hogy van bennük fajtaidegen vér is.
Egyébként vannak egyéb "alternatív" :) színűek is fenn valami linkben, kedvencem a tigriscsíkos :)
Üdv: Tasy |
|
 |
Beuska
2003-05-09 12:11:25
|
112
|
O itt Bell, aki szeret TV-t nezni.
Kedvence a Rex :)))
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-05-09 12:05:37
|
110
|
óóó anyám, és télleg ott a back a hátán. :O)))
hát ez meg hogy sikerülhetett?! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|