Keresés

Részletes keresés

coney Creative Commons License 2003-05-09 12:08:06 111

Elég érdekes, az biztos, de ha ezen a kiskori képen is ő van, akkor ő nem black-and tan hanem tricolor, nem?

Azt meg kell hagyni, tényleg ritka látvány. Nekem kicsit olyan hegyesnek tűnik a feje, mint az erdélyi kopóé, kicsit arra emlékeztet, ridge-gel a hátán.

Tényleg, milyen színek elfogadottak a ridgebacknél?

Lord Iffy Creative Commons License 2003-05-09 12:05:37 110
óóó anyám, és télleg ott a back a hátán. :O)))
hát ez meg hogy sikerülhetett?!
A hozzászólás:
funtasy Creative Commons License 2003-05-09 11:55:47 109
Coney: ha már beleszerelmesedtél a fekete-barna dögökbe, akkor íme :)

Na ilyen ridgeback-et se nagyon látni :)

Egyébként Meggyes koma "találmánya"

Üdv: Tasy

Előzmény:
coney Creative Commons License 2003-05-09 11:40:37 108

Ez sztem jobb. DE azért köszi Iffy (2%)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!